Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Toptan Plastik Uçak
  • Toptan Plastik Uçak
  • Toptan Plastik Uçak

Toptan Plastik Uçak

Kod: ATS1171

7.50 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 12

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN PLASTİK UÇAK

 

Toptan oyuncak ürünlerinin öncüsü İstanbul Toptan Ticaret yepyeni bir ürünle daha sizleri buluşturuyor. Plastikten imal edilmiş olan uçak en ucuz fiyatler ile sizlere sunulduğu için satış yaptığınız yerde daha geniş kitlelere hitap edebileceksiniz.

 

Uçağın alt kısmında tekerlekleri bulunmaktadır. Ayrıca üzerinde yapışkanlar ile belirtilmiş camlar da mevcuttur. Ön pilot kokpit kısmında ise çocukların ilgisini çekmek için gözler yerleştirilmiştir.

 

Tüm kategorilerde olduğu gibi toptan oyuncaklar da 12 taksit imkanı ve ücretsiz kargo avantajları ile sizlere sunulmuştur.

 

ÜRÜN BOYUTLARI

   16 cm * 14 cm

 

PAKET İÇERİĞİ

   1 Adet Toptan Plastik Oyuncak

 

STOK DURUMUNA GÖRE KARIŞIK RENKLERDE GÖNDERİLMEKTEDİR.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır