Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Rakam Folyo Balon 3 Mavi 16 "

Rakam Folyo Balon 3 Mavi 16 "

Kod: ATS2219

6.90 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 5

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN RAKAM FOLYO BALON 3 MAVİ 16 İNÇ

 

 

Toptan doğum günü parti süsleri ve toptan parti malzemelerinin vazgeçilmez ürünü olan folyo balonlar artık renkli. Konsept rengine göre tercih edilebilen folyo balonlar en uygun fiyat ve yüzlerce çeşit ile sizlere sunuluyor. Toptan rakam folyo balon çeşitleri istenilen renge göre tercih edilebilir. Folyo balonlar kendi özel paketinde gönderilmektedir.

 

Toptan folyo balon çeşitleri hem boy hem de rengine göre değişiklik göstermektedir. Sizlere sunduğumuz toptan folyo balon çeşitleri hem rakam hem de harflerden oluşmaktadır. Kaliteli malzeme ile imal edilmiş olan toptan balonları müşterilerinize rahatlıkla sunabilirsiniz.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır