Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Trafik Kurallarını Öğreniyorum Çift Taraflı Yazı Tahtası
  • Trafik Kurallarını Öğreniyorum Çift Taraflı Yazı Tahtası

Trafik Kurallarını Öğreniyorum Çift Taraflı Yazı Tahtası

Kod: ATS4944

17.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 500 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

3.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TRAFİK KURALLARINI ÖĞRENİYORUM ÇİFT TARAFLI YAZI TAHTASI

 

 

 

Ahşap oyuncak çeşitlerinden olan yazı tahtası çift taraflı olarak imal edilmiştir. Özel kalem hediyesi ile birlikte yazılıp silinebilir ve tekrar tekrar kullanılabilir.

 

Çift taraflı ahşap yazı tahtası trafik kurallarının yer aldığı resimler ile üretilmiştir. Çocuklar bu yazı tahtası sayesinde trafik kural işaretlerine aşina olacaklar. Ayrıca işaretlerin altında yer alan boşluk kısma da istedikleri gibi yazı, resim, şekil çizebilecekler.

 

Ahşap yazı tahtasının arka kısmında ise oyun şeklinde veya resim boyama tarzında eğlenceli içerikler yer almaktadır. Bu sayede çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecek. 

 

Diğer tüm toptan oyuncak çeşitlerinde olduğu gibi toptan ahşap oyuncak ürünlerini de en uygun fiyatlar ile sitemizden satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

STOK DURUMUNA GÖRE KARIŞIK RENK ve MODELLERDE GÖNDERİLEBİLİR.

 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır