Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Look And Find Dedektif Oyunu

Look And Find Dedektif Oyunu

Kod: ATS4711

59.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 2

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

Look And Find Dedektif Oyunu

 

 

 

Look and Find oyunu 3 yaş ve üzeri çocukların bağantısal düşünme, odaklanma ve konsantrasyon becerilerini geliştiren, 2-6 oyuncu tarafından oynanan eğlenceli bir oyundur.

Oyunun amacı en fazla sayıda kartı toplayarak oyunu kazanmaktır.

 

Oyun İçeriği

Oyunda 8 adet oyun alanı kartı, renk çarkı, 52 adet oyun kartı ve 1 adet zil bulunmaktır.

 

Nasıl Oynanır

Oyun kurulumu tamamlandıktan sonra renk çarkının ortasına zil konulur. 52 adet oyun kartı kapalı şekilde üst üste yerleştiriir. Oyun kartları sırasıyla açılır. Açılan kartta figür var ise oyun alanında aynı figür varsa çarkın üzerinde aynı figürü ilk bulan zile basıp 3 saniye içerisinde figürün yerini gösterir. Doğru ise kartı alır. Yanlış ise o kart için başka cevap veremez ve dışarıda kalır. Diğer oyuncular doğru figürü aramaya devam ederler. Açılan kartta iki renk arasında soru işareti varsa renk çarkında o renklere bağlı oyun alanı kartları arasında aynı olan figür bulunmaya çalışılır. Yerdeki kartlar bittiğinde oyun biter. 
En fazla kart kazanmış olan oyuncu oyunun galibi olur.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır