Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 
  • Manyetik Meyve ve Sebze Kutu Seti

Manyetik Meyve ve Sebze Kutu Seti

Kod: ATS4654

28.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 2

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 1.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır. Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

5.000 TL ve Üzeri Siparişlerde 100 TL Hediye Çeki Sonraki Alışverişlerinizde Kullanılmak Üzere Hesabınıza Tanımlanır.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN MANYETİK MEYVE ve SEBZE KUTU OYUNCAK SETİ

 

 

 

Toptan oyuncak çeşitlerinin öncü firması yepyeni ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor. En uygun fiyatlar ile sizleri buluşturan İstanbul Toptan Ticaret manyetik meyve ve sebze oyun setini de sizlerle buluşturdu. Kendi özel kutusunda sizlere gönderilen manyetik meyve ve sebzeler arkasındaki alan sayesinde metal yüzeylere yapışır.

 

Çocuklar manyetik ürün ile meyve ve sebeleri eğlenceli şekilde öğrenirler. Toptan oyuncak ürünleri arasında yer alan manyetik meyve ve sebze setinin içerisinde hem meyveler hem de sebzeler karışık şekilde bulunmaktadır. Rengarenk meyve ve sebzeler olduğu için çocukların ilgisini hemen çekecek ve oynama isteği uyandıracak. Manyetik meyve ve sebzeler ile çocuklar hem meyve ve sebzeleri tanıyacak hem de kelimeleri oluşturarak nasıl yazıldıklarını öğrenecekler.

 

 

 

 

KUTU İÇERİĞİ

   52 Adet Manyetik Meyve ve Sebze

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Uyuşturucu Avukatı

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır