Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • OYUNCAK
  • Zeka Oyunları
 
  • Eğitici Şekiller Kutu Oyunu

Eğitici Şekiller Kutu Oyunu

Kod: ATS4949

139.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 2

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

EĞİTİCİ ŞEKİLLER KUTU OYUNU

 

 

 

Eğitici Şekiller Kutu oyunu İstanbul Toptan Ticaret farkı ile en uygun fiyata sizlerle.

 

 

Eğitici Şekiller Kutu oyunu, çocuklar için dikkat geliştiren en önemli zeka oyunlarından biridir. Kutu içerisinden çıkan değişik oyun kartları ile çocukların dikkatle dizebilecekleri sıralamalar verilir. Zeka ve dikkat gelişimine etkisi olduğu gibi çocuklarda bilgi işlemsel düşünme becerisini, sıralı düşünme becerisini, koordinasyon ve görsel algı becerisini geliştirir. 

 

 

Kutu içerisinde oyun kartları, şekilleri dizmek için ahşap sütunlar, ip ve çocukların çok hoşuna gidecek rengarenk farklı geometrik şekiller bulunmaktadır. Çocukların küçük yaşlardan itibaren oynayabileceği dikkat geliştirici bir zeka oyunudur. 

 

 

Ürünler tamamen ahşaptan üretilmiş olup çocuklar için hiçbir risk barındırmamaktır. Toptan akıl zeka oyunlu çeşitlerinden olan ürün kendi özel kutusunda gönderilmektedir. 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim