Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • OYUNCAK
  • Zeka Oyunları
 
  • Manyetik Tangram Geometrik Şekiller Seti

Manyetik Tangram Geometrik Şekiller Seti

Kod: ATS4660

40.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 2

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN MANYETİK TANGRAM GEOMETRİK ŞEKİLLER OYUN SETİ

 

 

 

Toptan oyuncak çeşitlerinin öncü firması yepyeni ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor. En uygun fiyatlar ile sizleri buluşturan İstanbul Toptan Ticaret manyetik tangram geometrik şekiller oyun setini de sizlerle buluşturdu. Kendi özel kutusunda sizlere gönderilen manyetik tangram geometrik şekiller toptan oyuncak seti arkasındaki alan sayesinde metal yüzeylere yapışır.

 

Çocuklar manyetik ürün ile geometrik şekilleri eğlenceli şekilde öğrenirler. Toptan oyuncak ürünleri arasında yer alan manyetik tangram geometrik şekiller setinin içerisinde geometrik şekiller karışık şekilde bulunmaktadır. Rengarenk şekiller olduğu için çocukların ilgisini hemen çekecek ve oynama isteği uyandıracak. Manyetik tangram geometrik şekiller ile çocuklar hem şekilleri tanıyacak hem de okunuşlarını öğrenerek nasıl yazıldıklarını öğrenecekler.

 

 

 

 

KUTU İÇERİĞİ

   42 Adet Renkli Manyetik Geometrik Şekil

   10 Adet Tangram Görev Kartı

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim