Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • PARTİ MALZEMELERİ
  • Kullan At Ürünler
  • Masa Eteği

TOPTAN MASA ETEĞİ

 

 

Toptan parti malzemeleri ürünlerinin vazgeçilmez çeşitlerinden olan masa eteği organizasyon ve kutlamalarda masaların kenarlarını süslemek için kullanılır. Konsept rengine göre seçilen masa eteği hem organizsyonda bütünlük sağlar hem de hoş bir görüntü verir.

 

Toptan parti süs satıcıları arasında en ön sıralarda yer alan firmamız toptan masa eteği çeşitlerini de en uygun fiyat ve farklı çeşitler ile sizlere sunmaya devam ediyor.

 

 

TOPTAN METALİZE MASA ETEĞİ

 

Toptan kullan at ürünler arasında yer alan masa eteği metalize malzemeden imal edilmiştir. Işıl ışıl görüntü veren parlak malzemeden imal edildiği için ortamlarda gösterişli ve albenili bir görüntü sağlar. Gold, gümüş, pembe ve mavi ana renklerinin yanında kırmızı, siyah, mor, rose gold gibi farklı farklı renklerde de üretilmiştir. Parlak metalize masa eteği çeşitlerini en uygun fiyatlar ile sitemizde bulabilirsiniz.

 

 

TOPTAN PLASTİK MASA ETEĞİ

 

Toptan parti süs çeşitleri arasında oldukça revaşta olan ürünlerden masa eteğinin plastikten üretilmiş çeşididir. Metalize masa eteğine göre daha tok duran ürün gold, gümüş, pembe ve mavi rengin yanında kırmızı, siyah, mor gibi renklerde de üretilmektedir.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim