Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
 • Anasayfa
 • PARTİ MALZEMELERİ
 • Kullan At Ürünler
 • Peçete

  TOPTAN PARTİ MALZEMELERİ ÇEŞİTLERİNDEN TOPTAN PEÇETE MODELLERİ

   

   

  Toptan parti malzemelerinden olan peçeteler rengarenk çeşitleri ile organizasyon konsept rengine göre seçilebilir. Toptan peçete modelleri üzerindeki renge ve baskıya göre kategorize edilmektedir. Toptan renkli peçeteler kaliteli malzemeden imal edilmiş olup diğer toptan parti malzemeleri çeşitleri gibi en uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

   

   

  TOPTAN RENKLİ PEÇETE ÇEŞİTLERİ

   

  Toptan parti malzemeleri ürünleri arasında yer alan peçeteler renkli olarak imal edilmiştir. Kırmızıdan satıya gold renkten turuncuya kadar bir çok farklı renkte üretilmiş olan ürünleri kullanım alanına göre tercih edebilirsiniz.

   

   

  TOPTAN BASKILI PEÇETE ÇEŞİTLERİ

   

  Baskılı peçeteler özellikle konsept kutlamalarında kullanılmak üzere imal edilmiştir. Kendi özel paketinde gönderilmektedir. Kız mı erkek mi baskılı peçeteden ünicorn baskılıya, varak baskılı modellerden yaş kutlamalarına kadar bir çok çeşit baskılı toptan peçete bulunmaktadır.

   

   

  TOPTAN KRAFT NATUREL PEÇETE

   

  Son dönemde oldukça revaçta olan natürel model toptan parti malzemeleri çeşitlerine yeni bir ürün daha eklendi. Naturel model peçete Kraft rengi ile dikkat çekmektedir. Daha soft rengin tercih edildiği parti kutlamalarında tercih edilebilir.

   

  Toptan parti malzemeleri satıcıları arasında en önde yer alan firmamız diğer tüm parti malzemeleri ürünleri gibi toptan peçete çeşitlerini de sizlere en uygun fiyat ve farklı çeşitleri ile sunmaya devam ediyor. Toptan parti ürünleri modellerini görmek için sitemizdeki ilgili kısımdan inceleme yapabilirsiniz.

  www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
  herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

  Alışveriş Sepetim