Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • OYUNCAK
  • Promosyon Oyuncak
 
  • Sihirli Boyama Kitabı Büyük Boy
  • Sihirli Boyama Kitabı Büyük Boy
  • Sihirli Boyama Kitabı Büyük Boy
  • Sihirli Boyama Kitabı Büyük Boy

Sihirli Boyama Kitabı Büyük Boy

Kod: ATS2593

79.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 3

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN SİHİRLİ BOYAMA KİTABI BÜYÜK BOY KALEM HEDİYELİ

 

 

 

Toptan Sihirli Boyama Kitabı: Çocukların Hayal Gücünü Geliştirin!

 

Çocuklar, hayal güçlerini keşfetmeleri ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaları için farklı aktivitelerle uğraşmaya ihtiyaç duyarlar. Toptan sihirli boyama kitabı, çocukların hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olan eğlenceli bir aktivitedir. Bu kitaplar, özel kalemleri ile birlikte satılır ve su ile doldurulduğunda kalemler, beyaz kısımlara sürüldüğünde renklerin ortaya çıkmasına olanak tanır. Eğer siz de çocukların yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olmak istiyorsanız, toptan sihirli boyama kitabı satın alabilirsiniz.

 

Toptan Sihirli Boyama Kitabı, çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir kitaptır. Kitabın içinde beyaz kısımlar bulunur ve bu kısımlar, özel kalemler ile boyanabilir. Kitapta yer alan resimler, hayvanlar, bitkiler, araçlar ve daha birçok farklı konuda olabilir. Çocuklar bu resimleri boyarken, yaratıcılıklarını geliştirebilirler.

 

Toptan Sihirli Boyama Kitabı, özel kalemleri ile birlikte satılır. Bu kalemler, su ile doldurulduğunda renklerin ortaya çıkmasına olanak tanır. Kalemi kitapta yer alan beyaz kısımlara sürdüğünüzde, renkler hemen ortaya çıkar. Bu sayede çocuklar, boyama yaparken ellerindeki kalemin çizgilerini takip ederek, birçok farklı desen ve şekil oluşturabilirler.

 

Toptan Sihirli Boyama Kitabı, kolay kullanımlı ve pratik bir seçenektir. Çocuklar kitabı kullanırken hem eğlenirler hem de yaratıcılıklarını geliştirirler. Kitabın içindeki malzemelerin tamamı kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve çocukların sağlığına uygun şekilde tasarlanmıştır.

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜSÜ

   20 cm * 17 cm

 

 

 

STOK DURUMUNA GÖRE KARIŞIK MODELLERDE GÖNDERİLMEKTEDİR.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim