Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • OYUNCAK
  • Zeka Oyunları
 
  • Beşli Blok Zeka ve Strateji Oyunu

Beşli Blok Zeka ve Strateji Oyunu

Kod: ATS4948

80.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 2

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

BEŞLİ BLOK ZEKA ve STRATEJİ OYUNU

 

 

 

Zeka ve strateji oyunu olan Beşli Blok Zeka ve Strateji Oyunu İstanbul Toptan Ticaret farkı ile en uygun fiyata sizlerle.

 

 

Beşli Blok Zeka ve Strateji Oyunu çocuklarda zeka gelişimini destekleyen ve geometrik şekillerin tanınmasına yardımcı olduğu gibi el göz kooordinasyonunu, temel aritmetik ve hesaplama becerilerini, sayısal becerileri ve problem çözme becerilerini geliştiren bir zeka oyunudur. Her yaştan tek kişi veya grup olarak sevilerek oynanan oynanan oyun birnevi bulmaca niteliği taşımaktadır. 

 

 

 

Ürünler tamamen ahşaptan üretilmiş olmuş çocuklar için hiçbir risk barındırmamaktadır. Ürün içeriğinde ahşap tabla ve çocukların çok seveceği rengarenk geometrik bloklar bulunmaktadır. Ürün kendi özel kutusuyla gönderilir. 

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim