Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • DİLEK FENERİ

Dilek feneri; sünnet, düğün, nişan, kutlama, doğum günü gibi bir çok organizasyonun vazgeçilmez ürünüdür. Kısa süre içerisinde kullanıma hazır olan ve gökyüzünü ışıl ışıl yapan dilek fenerleri neredeyse her etkinlikte kullanılmaktadır. İstanbul Toptan Ticaret olarak toptan en uygun fiyatlarla sizlere sunulan dilek fenerleri hızlı kargo ile de en kısa zamanda sizlere ulaştırılmaktadır. Dilek balonu da denilen dilek fenerlerinin bir çok rengi bulunmaktadır. Kırmızı ana renginin yanında sarı, pembe, mavi, beyaz, turuncu gibi renklerinin olmasının yanında desen olarak kalpli dilek feneri de bulunmaktadır. Toptan dilek feneri fiyatı ile hem satış yapacağınız yerlerde hem de etkinliklerininizin bütçesine maddi açıdan önemli katkılarda bulunacaksınız. Sipariş vermenizin ardından toptan dilek fenerleriniz ekibimiz tarafından hemen hazırlanır ve en kısa sürede Türkiye'nin istediğiniz şehrine ulaştırılır. Ayrıca bazı kampanyalarla birlikte Ücretsiz Kargo seçeneğimiz de bulunmaktadır.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim