Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • HIRDAVAT

Hırdavat ürünleri denilince akla ilk önce kilit, çivi, tel, çekiç gibi ufak tefek eşyalar akla gelmektedir. Ancak, teknoloji ve inşaat sektörünün ilerleyişi ile birlikte bir çok yeni ürün hırdavat malzemelerinin arasındaki yerini aldı. Hırdavat kelimesi dilimize yerleşmeden önce nalbur nalburiye gibi kelimelerle ifade edilirdi bu sektör. Nalbur, menteşe, kilit, çivi gibi ufak tefek ürünleri satan kimse olarak adalandırılmaktaydı.

 

Nalbur; hırdavat sektörü gelişen sektörel teknoloji ile bünyesine bir çok ürün kattı. Testere, pense, fener, ışıldak, terazi, tornavida, priz, akülü vidalama, ambul, hortum gibi hemen hemen her evde bulunan veya bulunması gereken ürünler hırdavat malzemelerinin içerisinde yer almaktadır. Ayrıca, daha profesyonel kullanım amacı ile üretilen matkap, kırıcı delici, hilti, kanca el aletleri, zımbara, marangoz el aletleri gibi ürünler de hırvatın içerisindedir.

 

İstanbul Toptan Ticaret, hırdavat ve nalbur ürünlerini toptan fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Ev aletlerinden profesyonel hırdavat malzemelerine kadar yüzlerce çeşit ürün sistemimizde yer almaktadır. Ücretsiz Kargo avantajı ile ürünlerimizi 12 takside kadar alabilirsiniz. Türkiye'nin her yerine tüm ürünler Anında Kargo ile ulaştırılmaktadır.

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim