Şemsiye günümüzde vazgeçilmez bir yardımcımız haline geldi. Özellikle ülkemizde yaşanan yağışlı mevsimler özellikle sonbahar ve kış aylarında şemsiye kullanımını artırmakta. Bazı ülkelerde güneşten korunmak için kullanılan şemsiye az da olsa aynı amaç için bizim ülkemizde de kullanılmaktadır. Özellikle yağmurlu ve karlı havalarda yanımızdan ayırmadığımız şemsiyeler son dönemlerde dekorasyon ve aksesuar ürünü olarak da kullanılmaktadır. Renkli şemsiye veya gökkuşağı şemsiye olarak isimlendirilen rengarenk desenli ürünler cafe, restaurant gibi yerlerin bahçelerini süslemektedir. 

 

Şemsiye modelleri erkek şemsiye, bayan şemsiye ve çocuk şemsiye olarak üç genel kullanımla kategorize edilmiştir. Farklı desenleri ve boyutları ile bu ayrım yapılmaktadır. Diğer şemsiyeler ise bahçe şemsiyesi, plaj şemsiyesi, balkon şemsiyesi olarak dış kullanım şekline göre ayrılmaktadır. Son dönemde ise şehir hayatının gereği olarak şeffaf şemsiyeler üretilmiştir. Bu şemsiyeler hem pratik hem de kullanışlıdır. 

 

Şemsiye fiyatları çeşit ve kalitesine göre değişmektedir. İstanbul Toptan Ticaret ise şemsiyeleri toptan fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Ayrıca ürünlerimizi Ücretsiz Kargo avantajı ile Anında Kargo seçenekleri ile alabilir hemen kullanıma başlayabilirsiniz.