Bilgi ve Danışma

0212 514 38 14
  • Anasayfa
  • OYUNCAK
  • Zeka Oyunları
 
  • Manyetik Taşıtlar Kutu Seti

Manyetik Taşıtlar Kutu Seti

Kod: ATS4659

40.00 TL + KDV

Piyasa Fiyatı:

Min. Sipariş Adet: 2

Sitemizde Sadece Toptan Alışveriş Yapıldığından 2.000 TL Altındaki Siparişler Onaylanmamaktadır.
Tüm Siparişlerde Taşıma Ücreti Alıcıya Aittir.

Tüm Fiyatlar KDV Hariçtir. KDV, Ödeme Aşamasında Otomatik Olarak Sepetinize Eklenmektedir.

TOPTAN MANYETİK TAŞITLAR KUTU OYUNCAK SETİ

 

 

 

Toptan oyuncak çeşitlerinin öncü firması yepyeni ürünleri sizlere sunmaya devam ediyor. En uygun fiyatlar ile sizleri buluşturan İstanbul Toptan Ticaret manyetik taşıtlar oyun setini de sizlerle buluşturdu. Kendi özel kutusunda sizlere gönderilen manyetik taşıtlar toptan oyuncak seti arkasındaki alan sayesinde metal yüzeylere yapışır.

 

Çocuklar manyetik ürün ile taşıtları eğlenceli şekilde öğrenirler. Toptan oyuncak ürünleri arasında yer alan manyetik taşıtlar setinin içerisinde taşıtlar karışık şekilde bulunmaktadır. Rengarenk taşıtlar olduğu için çocukların ilgisini hemen çekecek ve oynama isteği uyandıracak. Manyetik taşıtlar ile çocuklar hem taşıtları tanıyacak hem de kelimeleri oluşturarak nasıl yazıldıklarını öğrenecekler.

 

 

 

 

KUTU İÇERİĞİ

   50 Adet Manyetik Taşıtlar

www.istanbultoptanticaret.com internet sitesinde bulunan tüm ürün ürünlere ait açıklayıcı bilgiler, görseller telif hakları kanununca korunmakta olup izinsiz paylaşılması, kopyalanması veya
herhangi birinin yazılı ya da görsel mecralarda kullanılması kanunen yasaklanmış olup hukuki yaptırıma tabi tutulmaktadır.

Alışveriş Sepetim